Filtriraj rezultate

Resetuj filtere

Izvršni direktor finansija / CFO - DTD Ribarstvo - Bački Jarak

DTD Ribarstvo DOO Bački Jarak (www.dtdribarstvo.com) je vertikalno integrisano preduzeće koje se bavi poljoprivredom, proizvodnjom riblje hrane, uzgojem i preradom ribe i distribucijom. Bavimo se ratarstvom, ribarstvom, stočarstvom i voćarstvom na preko 5.000 ha u Vojvodini.  U proizvodnom kompleksu u Bačkom Jarku nalaze se fabrika za proizvodnju riblje hrane, fabrika za preradu ribe i pogon za proizvodnju hummusa. Riblju hranu plasiramo na tržište pod robnom markom Riboks, a proizvode široke potrošnje pod robnom markom Ribella.

Izvršni direktor finansija / CFO
- Bački Jarak -

Uslovi:

  • VSS je obavezna dok su dodatni profesionalni sertifikati dobrodošli
  • dokazano iskustvo u upravljanju finansijama u složenom poslovnom okruženju koji se sastoji iz više biznisa u jednom
  • iskustvo u intenzivnom razvoju i/ili restrukturiranju organizacija i poslovanja
  • napredno iskustvo u oblasti kontrolinga, izveštavanja i strateškog planiranja
  • poznavanje računovodstvenih I poreskih aspekata poslovanja I prethodno operativno iskustvo u različitim segmentima finansija
  • dobro poznavanje statutarnog i upravljačkog izveštavanja
  • iskustvo u svakodnevnim računovodstvenim i finansijskim operacijama sa stalnim fokusom ka strateškim parametrima
  • iskustvo u upravljanju administrativnim funkcijama i implementaciji i razvoju lokalnih ERP sistema
  • napredno znanje engleskog jezika

Osnovna funkcija:
Izvršni direktor finansija pruža ključnu podršku procesu transformacije i korporativizacije preduzeća. Daje strateški input operacijama u svim delatnostima poslovnog sistema kroz kvalitetno planiranje i analizu rezultata. Razvija i implementira ključne standarde i procedure u finansijama. Kompetentan je partner generalnom direktoru i direktorima biznisa u formiranju strategije i razvoju alata za upravljanje biznisima.

Opis posla:

  • postavljanje i razvijanje finansijskih procesa i funkcija (izveštavanje, budžetiranje, kontroling, naplata, upravljanje rizicima, popisi)
  • uvođenje i kontrola implementacije korporativnih pravila i standarda i harmonizacija organizacione strukture u cilju podrške daljem razvoju poslovanja
  • vođenje kontrolinga, računovodstva i finansija i podrška strateškom odlučivanju kroz poslovnu analitiku
  • koordinacija godišnjih poslovnih planova i priprema budžeta u cilju implementacije poslovne strategije
  • razvoj i implementacija efikasnih sistema, procesa i kontrole poslovnih aktivnosti i kontrola sveukupnih troškova
  • podrška sektorima kroz obezbeđivanje scenario analiza i finansijske podloge u poslovnom odlučivanju
  • kontrola pripreme i provera tačnosti poreskih izveštaja
  • saradnja sa revizorima, državnim organima, bankama i drugim relevantnim institucijama
  • praćenje računovodstvenih, knjigovodstvenih i poreskih aspekata poslovanja
  • obezbeđivanje efikasnog sistema naplate i upravljanja rizicima
  • osiguravanje da su sve aktivnosti u finansijama urađene u skladu sa Zakonom, internim procedurama i uz poštovanje etičkih principa

Ovo je odlična poslovna prilika za profesionalca razvijenih profesionalnih znanja i veština, u dinamičnom radnom okruženju.

Naš klijent Vam nudi priliku da postanete deo uspešne kompanije koja se intenzivno razvija, uz mogućnost ličnog razvoja karijere i stvaranje dugoročnog uticaja.

Ako verujete da ste prava osoba za ovu izazovnu poziciju, pošaljite svoj CV, na e-mail adresu našeg HR partnera, HILL Internationala, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, Beograd, Ruzveltova 45, tel/fax: +381 11 3294 500
E-mail: prijava@hill.rs

Grad / Region

Beograd, Novi Sad, Inđija

Detalji pozicije

  • Država Srbija